Başkanın Mesajı

     Ekol Şirketler Grubunun farklılığı ve en önemli avantajı, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen eğitimli, azimli, ahlaklı ve nitelikli bireylerden oluşan kurumsal yapısıdır. Ekip olarak uzmanlığa odaklanır ve inanırız. Kurumsallığın sorumluluk, adil davranış ve hakkaniyetten ayrılmamak olduğuna inanır; stratejik amaçlar doğrultusunda hareket planları oluştururuz.

     Ekol Grup Şirketleri Yönetimi olarak bir kurumun temelinin, sürdürülebilirliğin ve kalitenin anahtarının, o kurumu oluşturan çalışanlar olduğuna inanırız.

     Kurumsal yapının şahıslara bağlı olmayıp, kendi kendini idare ettirebilecek seviyeye ulaşmış, kendi kendini yöneten şirket anlayışımızın bize her zaman sürdürülebilirliğin bir avantajı olacağının bilincindeyiz. Ekol Grup Şirketleri olarak; emek ve katkılarıyla kurulduğu günden bugüne kadar bizi ileriye taşıyan çalışanlarımıza; uzun soluklu çözüm ortaklığı kurduğumuz müşterilerimize; iş ortaklarımıza; yöneticilerimize ve bize destek veren tüm kurum, kuruluş ve idarelere teşekkür ederim.