Elektronik Güvenlik

Elektronik Güvenlik

Ekol Grup Şirketler topluluğu ticari faaliyetine 1999 yılı içersinde Ümraniye Atakent’te 20m2’lik bir ofiste, 10 kişilik bir proje ile başlamıştır. Bugün 1500m2’lik alanda yaklaşık 7500'ü aşkın personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Ekol Grup olarak 10 yıllık geçen süre zarfında faaliyetleri Türkiye’nin birçok ilini kapsayacak şekilde yayıldı. Ve şimdi 7500'ü aşkın, son derece kaliteli personeli, sağlam finansal yapısı, 30 milyon doları bulan yıllık cirosu, uzmanlaşmış kaliteli güvenlik çözümlemeleri ile Türkiye’nin önde gelen Güvenlik Firmaları arasında yerini almıştır.

Ekol Grup Şirketlerinden MNE şirketimiz de güvenlik sistemleri konusunda uzman olup kısa süre zarfında iddialı konuma gelmiştir. Bugüne kadar; III. Kolordu Komutanlığı, Trabzon Hava Limanı, Ankara Türk Hava Kurumu, Çekmeköy Belediyesi, Delta Petrol A.Ş. Limanı (İskenderun) ve sayabileceğimiz büyük, küçük pek çok kuruluşa sistem montaj / demontaj hizmetleri vermiş ve vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda teknik destek ve danışma hizmetlerini sürdürmektedir. Verdiğimiz hizmetler; yüksek kalitede güvenlik sistemleri, hırsızlık, yangın alarm, kartlı geçiş, çevre güvenlik sistemleri, görüntülü kapı telefonu (intercom sistemleri), Access control sistemleri kurulumundan oluşmaktadır.

MNE değerlere dayalı bir organizasyondur. Uzmanlık, profesyonellik ve personelimizin özverisi en pahalı ve değerli varlığımızdır. Başarımızı; profesyonel genç kadromuzla müşterilerimize statik çözümlemeler sunmak yerine, onların en karmaşık ihtiyaçlarına bile özel tasarlanmış, yenilikçi, dinamik çözümlemeler geliştirebilme kabiliyetimize borçluyuzdur.

MNE olarak bizim felsefemiz; maksimum esneklikte hizmet verme üzere tasarlanmıştır. Bu bize, siz değerli müşterilerimize güvenli, dostça bir ortamda, yakın bir işbirliği içinde çalışarak, özel ihtiyaçlarınıza yönelik, en uygun çözümlemeleri, en uygun ödeme planıyla sunma olanağı sağlıyor.

Biz müşterilerimize, güvenlik konusunda geniş bir yelpazede, hızlı, yenilikçi ve ayrıntılı hizmetler vermekteyiz. Süreç müşteri kabulü, danışmanlık ile başlayıp, isteğe göre verilen bir güvenlik risk analiziyle devam eder. Bu safhada, tam bir güvenlik kontrolleri yapılarak, hizmet verilecek yerin güvenlik açısından güçlü ve zayıf yönleri değerlendirilir, güvenlik zafiyeti olup olmadığı tespit edilir. Alınması gereken önlemler ve ayrıntılar tartışılmak üzere, müşteri tekrar davet edilir, Hizmet verilecek hususlar birlikte belirlenir. Bu doğrultuda tasarımın tüm safhaları, kurulum, devreye sokma, destek, izleme, takip, kalite kontrol tamamlanıncaya kadar toplam kalite yönetimi ile proje sonuçlandırılır.

Kötü şeylerin iyi insanların başına geldiği bir dünyada yaşıyoruz. İyi insanları koruma adına siz değerli müşterilerimizin can güvenliği sağlama, yapılabilecek saldırı ve sabotajlara karşı caydırıcı olma özelliği kurduğumuz Güvenlik Sisteminde en büyük hassasiyetimizdir. Dolayısıyla yaptığımız işin hata kabul etmediğinin bilincindeyiz. Ve bu nedenle teknolojinin hızla geliştiği, her gün yeni yeni ürünlerin piyasaya sürüldüğü, globalleşen dünyada siz müşterilerimize sadece ayrıntısına kadar test’e tabi tuttuğumuz ve kanıtlanmış ürünleri hizmetlerine sunmaktayız.

Servis departmanımızda bulunan tam donanımlı mobil mühendislerimizle, bir telefon mesafesi uzağınızdayız.

Biz, MNE Güvenlik Sistemleri olarak, sorunlarınızı analiz etmek, tartışmak üzere sizleri misafir etmekten her zaman mutluluk duyarız.

MNE Elektronik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.