Hakkımızda

                              
     1999 yılında kurulan Ekol Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye`nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
     Ekol Grup; Güvenlik, Eğitim, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Poligon, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Temizlik Hizmetleri, Yurt Dışında Savunma Sanayi Alanında Danışmanlık ve Spor olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.
     Ekol Grup`un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.
     Ekol Grup, şirketleri ve çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Ekol Grup, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.
     Ekol Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye`yi bütün dünyada temsil etmektedir.
     Ekol Grup, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye`deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.