EMAIL ADRESİMİZ[email protected]
TELEFON NUMARAMIZ444 9 881
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ7 gün / 24 saat

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulan Ekol Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye`nin önde gelen Güvenlik firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; Güvenlik, Eğitim, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Poligon , İş Sağlığı ve İş Güvenliği, Temizlik hizmetleri , Yurt Dışında Savunma Sanayi Alanında Danışmanlık ve Spor olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Ekol Grubu`nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Ekol Grup, şirketleri ve çalışanları ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Ekol Grubu, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Ekol Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye`yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Ekol Grup, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye`deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır. 

Ekol Grup Tanıtım Sunumunu İndirebilirsiniz

BİZİ ONLARDAN DİNLEYİN

DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

BİZ KİMİZ ?

EKOL GRUP OLARAK SİZLERE DE ULAŞABİLMEK DİLEĞİYLE

MİSYONUMUZ

Uzmanlık alanımız olan özel güvenlik hizmetlerinde en iyisini ‘kalıcı’ ve ‘istikrarlı’ olarak vermek. Türk ahlakına, gelenek ve göreneklerine bağlı olarak karşılıklı anlayış ve sevgi saygı içerisinde modern dünya kalitesinde hizmet sunmak. Müşteri memnuniyetini esas alarak özel güvenliğe yönelik faydalı ve gelişime katkı sağlayıcı çözümler üretmek için bilimsel ve teknolojik faaliyetlerde bulunmak.

VİZYONUMUZ

Bulunduğu ortamda güven, huzur ve barışı simgeleyen istikrarlı ve güvenilir müşteri ve çalışanları tarafından tercih edilen sektörün lideri ve sektöre yön veren uluslar arası arenada danışılan güvenlik firması olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenlik, sadece içinde bulunduğumuz zaman diliminde değil, üzerinde yaşadığımız dünyamızda, insanlık tarihinden itibaren yaşamış olan insan topluluklarının en önemli vazgeçilmez ihtiyacı olarak görüle gelmiştir. Günümüzde, her alan ve sektördeki bina ve tesislerin kendisine has güvenlik ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyacın etkili bir şekilde karşılanmasıyla üretim ve hizmet grafiğinin yükselmesine katkıda bulunulduğu tecrübelerle görülmüştür. Asıl önemli olan kısım ise, etkili bir güvenlik için şüphesiz konusunda uzman, deneyimli bir ekip ile çalışmaktır. EKOL GRUP olarak sizlere de ulaşabilmek ümidiyle…

STRATEJİMİZ

Rekabet Gücüne sahip sektöre odaklanmak, Marka gücü ve Pazar payını arttırmak, değişen hukuk kurallarına uyum sağlayıp, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda lider olmaktır. Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, sektörde lider bir kuruluş olarak politikamız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu doğrultuda amacımız, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir. Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, ve kaza risklerini önlemeyi taahhüt ederiz. EKOL GRUP olarak sizlere de ulaşabilmek ümidiyle…