EMAIL ADRESİMİZ[email protected]
TELEFON NUMARAMIZ444 9 881
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ7 gün / 24 saat

Önemli Notlar

Önemli Notlar

  • Arşiv araştırma formu bilgisayar ortamında veya daktilo ile doldurulacaktır.
  • Biometrik fotoğraflar kılık kıyafet yönetmeliğine uygun kıyafetle ön cepheden çekilmiş olacaktır. (Erkekler için sakalsız ve kravatlı olması gerekmektedir.)
  • Harçlar Vergi dairelerine 9103 nolu Özel Güvenlik Ruhsat Harcı hesabına yatırılacaktır. (2020 yılı için 904,00 TL’ dır.)
  • Müracaat evraklarının sıralaması listede belirtilen şekilde yapılarak, tek poşet dosya içerisinde teslim edilecektir.
  • Teslim edilen evraklardan birer nüsha fotokopi alınarak daha sonra şubemizden kesinlikle evrak talep edilmeyecektir.(Sağlık Raporu, Harç Makbuzu,Sertifika vb.)

Dilekçe Örnekleri 

  1. İstediğiniz belgenin üzerine tıklayıp (kaydet ) tuşuna bastıktan sonra kendi bilgisayarınızın masa üstüne evrakı indiriyoruz, sizden istenilen bilgileri bilgisayarda doldurup çıktısını alabilirsiniz. El yazısı ile yazılan evrakları Emniyet kabul etmemektedir. İstenilen evrakların bilgisayarda veya daktilo ile doldurulması zorunludur.
  2. Güvenlik kimlik kartlarınız PTT A.Ş vasıtasıyla MERNİS kayıtlarındaki adres bilgileri esas alınarak gönderileceğinden, Güvenlik kimlik kartlarınızın elinize geçmesinde sorun yaşanmaması için adres- telefon bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.