Temizlik Personeli Temini

Gelişen iş dünyasında pek çok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de kurumlara temizlik firmalarından personel sağlamanın faydaları, her geçen gün daha da kanıtlanıyor.

MNE Temizlik, tüm ölçeklerdeki otellerden, okullardan, şirketlerden hastanelere, bankalara kadar geniş bir yelpazede, temizlik öncesinde, sırasında ve sonrasında büyük bir titizlikle çalışır.

Hizmetten önce sizin talep ve ihtiyaçlarınızı dinleyen ve sözleşme şartlarını buna göre belirleyen MNE Temizlik, hizmetin gerçekleşmesi için gereken ortamı hazırlar.

Resmi aşamalardan hemen sonra kurumunuzun fiziksel şartlarına göre gereken donanımı, malzemeyi ve personeli temin eder. Standart bir temizlik yerine çalıştığı yerin özel şartlarını gözeterek hizmet sunar.

Bu itinaya son derece önem veren MNE Temizlik, ne kadar tecrübeli ve uzman olsa da kadrosuna, kurumunuzun şartlarını anlatan özel bir kısa eğitim verir.

Temizlik öncesi anlaşılan şartlar ne olursa olsun MNE Temizlik, kurumunuzla kurduğu ilişkiyi kesmez ve ihtiyacınız olan her zaman ve periyotta sizinle çalışmak için hazır bekler.

Kurumunuzda temizlik personeli çalıştırmak neden bu kadar önemli?

Her şeyden önce sabit bir temizlik kadrosu kurmak için personel arama, eleme ve çalıştırma gibi süreçler söz konusu olur. Bu süreçlerin her biri zaman, zahmet ve maliyet gerektiren işlerdir.

Aldığınız personelin sosyal güvencesi, vergisi, tazminatları ve maaşları gibi resmi yükümlülükleri de bu süreçlerin önemli bir noktasıdır. 

İşte bu ve benzeri tüm yükümlülük ve zahmetler nedeniyle MNE Temizlik`in personeliyle çalışmak hem size zamandan ve maliyetten kazandırır hem de yıllanmış güvencesi ve kalitesiyle MNE Temizlik`in hizmetinden faydalanmanızı sağlar.